Certifikovaný realitní zprostředkovatel

Volejte 604 430 162

Co je nového

PRODÁNO – byt 3+1 , Psáry – Dolní Jirčany

Byt o velikosti 3+1  v blízkosti Prahy v obci Psáry – Dolní Jirčanyokres Praha – západ. Obytná plocha je 64 m2. Byt je pěkný prosvětlený a nachází se v ulici SÍDL. ŠTĚDŘÍK ve 3.NP. K bytu náleží zasklená lodžie a sklep umístěný v 1.PP. Za domem je park s příjemným posezením a dětské hřištěLes je v docházkové vzdálenosti.

REZERVACE – dům, Kosova Hora, okres Příbram

Rodinný dům / chata je po rozsáhlé a velice zdařilé rekonstrukci, nachází se v blízkosti města Sedlčany v obci Kosova Horaokres Příbram. Dům je 3 podlažní, je vedený pod evidenčním číslem a je umístěný u lesa a přírodního koupaliště / lomu /, kde zažijete příjemné a krásné chvíle. Dům je nyní o dispozici 3+kk s možností rozšíření obytné části na 5+kk.

NA PRODEJ – byt 1+1 , Kutná Hora – Šipší

Byt po rekonstrukci o velikosti 1+1  ve městě KUTNÁ HORA v části Šipší. Nízké provozní měsíční náklady. Obytná plocha je 31,5 m2 a užitná plocha je 36 m2. Byt je pěkný prosvětlený a nachází se v ulici Na Studních v 7.NP. K bytu náleží lodžie a dále sklepní kóje umístěná v 1.NP. 

PRODÁNO – luxusní byt 4+kk, Praha 5 – Smíchov

Luxusní byt o velikosti 4+kk s terasou a 2x parkovánímRezidence Park Nikolajka, Praha 5 – Smíchov. Obytná plocha je 111 m2 a užitná plocha včetně terasy a lodžie je 192 m2. Byt se nachází v ulici U Nikolajky ve 4.NP s výtahem. K bytu náleží dvě parkovací místa v 1.PP – samostatná uzavíratelná garáž a garážové stání a dále sklep v 1.NP. Nízké provozní náklady. Energetická třída B.

PRODÁNO – byt 2+kk, Praha 5 – Smíchov

Luxusní byt o dispozici 2+kk s terasouRezidence Park Nikolajka, Praha 5 – Smíchov. Obytná plocha je 60 m2. Užitná plocha je 113 m2. Dominantou bytu je terasa o rozloze 50 m2, na kterou můžete vstoupit ze všech pokojů. Byt se nachází v ulici U Nikolajky v 5.NP s výtahem. K bytu náleží garážové stání a sklep 3,1 m2. Nízké provozní náklady. Energetická třída B.

PRODÁNO – mezonetový byt, Psáry – Dolní Jirčany, okr. Praha – západ

Mezonetový byt o velikosti 2+kk  v blízkosti Prahy v obci Psáry – Dolní Jirčanyokres Praha – západ. Obytná plocha je téměř 80 m2 s možností úpravy dispozice na 3+kkByt je pěkný prosvětlený a nachází se v ulici SÍDL. ŠTĚDŘÍK ve 4.NP. Za domem je park s příjemným posezením a dětské hřištěLes je v docházkové vzdálenosti.

© Ivana Valášková | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top