Certifikovaný realitní makléř

Volejte 604 430 162

Co je nového

PRODÁNO – byt 2+1 Psáry, okres Praha – západ

Byt o velikosti 2+1  v blízkosti Prahy v obci Psáry – Dolní Jirčanyokres Praha – západ. Užitná plocha je 54 m2Byt je pěkný prosvětlený a nachází se v ulici SÍDL. ŠTĚDŘÍK ve 3.NP CIHLOVÉHO domu. Za domem je park s příjemným posezením a dětské hřištěLes je v docházkové vzdálenosti.

K PRONÁJMU – byt 2+kk, Praha 9 – Kbely

Pronájem pěkného prosvětleného bytu o velikosti 2+kk s rychlou dostupností do centra Prahy. Nemovitost se nachází na Praze 9 v části Kbely, v ulici Pod Nouzovem v 2.NP. Celková užitná plocha je 50 m2. Lze využívat i sklep a kočárkárnu, která slouží i k uložení kol a jiné.

K PRONÁJMU – byt 2+kk 70 m2, Praha 1 – Hradčany

Pronájem bytu o velikosti 2+kk v žádané lokalitě na Praze 1 – Hradčanechv ulici Na baště sv. Tomáše. Nemovitost se nachází v 2.NP s výhledem do zahrady. Dominantou bytu je krásná zimní zahrada, kterou můžete využívat celoročně. Celková užitná plocha je 70 m2.

NA PRODEJ – komerční objekt 500 m2 Jesenice u Prahy, Praha – západ

Komerční objekt s užitnou plochou téměř 500 m2 se nachází ve městě Jesenice u Prahy v ulici VE DVOŘE, okres Praha – západ. Nemovitost je ve velice dobrém a udržovaném stavu a lze ji ihned bez nutného stavebního zásahu využívat. Užitná plochav 1.NP je 246 m2 a v 2.NP je 233 m2. Podlaží jsou oddělena vlastními vstupy a lze je využívat nezávisle na sobě.

PRONAJATO – byt 2+kk 50 m2, Praha 9 – Kbely

Pronájem pěkného prosvětleného bytu o velikosti 2+kk s rychlou dostupností do centra Prahy. Nemovitost se nachází na Praze 9 část Kbely, v ulici Pod Nouzovem v 2.NP. Celková užitná plocha je 50 m2. Lze využívat i sklep a kočárkárnu, která slouží i k uložení kol a jiné.

© Ivana Valášková | všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top