Certifikovaný realitní zprostředkovatel

Volejte 604 430 162

Reference

REZERVACE – byt 2+kk, Praha 5 – Smíchov

Luxusní byt o dispozici 2+kk s terasouRezidence Park Nikolajka, Praha 5 – Smíchov. Obytná plocha je 60 m2. Užitná plocha je 113 m2. Dominantou bytu je terasa o rozloze 50 m2, na kterou můžete vstoupit ze všech pokojů. Byt se nachází v ulici U Nikolajky v 5.NP s výtahem. K bytu náleží garážové stání a sklep 3,1 m2. Nízké provozní náklady. Energetická třída B.

PRODÁNO – mezonetový byt, Psáry – Dolní Jirčany, okr. Praha – západ

Mezonetový byt o velikosti 2+kk  v blízkosti Prahy v obci Psáry – Dolní Jirčanyokres Praha – západ. Obytná plocha je téměř 80 m2 s možností úpravy dispozice na 3+kkByt je pěkný prosvětlený a nachází se v ulici SÍDL. ŠTĚDŘÍK ve 4.NP. Za domem je park s příjemným posezením a dětské hřištěLes je v docházkové vzdálenosti.

PRODÁNO – byt 3+1, Praha 4 – Michle

Prodej bytu po zdařilé rekonstrukci o velikosti 3+1, který se nachází na Praze 4 v blízkosti stanice metra Budějovickáv ulici Bítovská v 7.NP. Celková užitná plocha je 70 m2. K bytu náleží komora, která se nachází rovněž v 7.NP.

PRODÁNO – byt 1+1, Ústí nad Labem – Střekov

Byt po rekonstrukci o velikosti 1+1  ve městě Ústí nad Labem v části Střekov. Nízké provozní měsíční náklady. Obytná plocha je 34 m2 a užitná plocha je 36 m2. Byt je pěkný prosvětlený a nachází se v ulici Na Pile ve 3.NP. K bytu náleží sklepní kóje v 1.PP. Za domem je cyklostezka s příjemným prostředím.

© Ivana Valášková | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top